wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PayU
Kontakt

PayU

Najprostszy sposób na zakupy w Internecie. Bez rejestrowania się, bez wypełniania formularzy i ciągłego podawania swoich danych w wielu sklepach. Bez żadnych dodatkowych opłat. Pełen dostęp do informacji o wszystkich Twoich zakupach online oraz danych osobowych w jednym miejscu w Internecie.

Kupuj wygodniej

W koncie PayU wszystkie dane niezbędne do realizacji przelewu są wypełniane automatycznie, dzięki temu:

  • nie wypełniasz formularzy zamówień
  • nie wpisujesz za każdym razem danych do wysyłki
  • w każdej chwili możesz śledzić historię swoich transakcji i sprawdzać status wpłat za zamówienia

Płać błyskawicznie!

Możesz korzystać z PayU Express - nowej formuły e-przelewu, dzięki której zapłacisz przelewem bez konieczności logowania do swojego konta bankowego.

Po zakupie wystarczy wybrać płatność poprzez konto PayU i do niego się zalogować. Konto PayU za pomocą szyfrowanego, bezpiecznego połączenia komunikuje się z bankiem, dzięki temu możliwe są płatności za pomocą jednego kliknięcia bezpośrednio z konta PayU. Nie trzeba już wpisywać kodów wysyłanych sms'em, aby uwierzytelnić przelew. Jest to rozwiązanie szybsze i wygodniejsze od tradycyjnych przelewów online. W tej chwili usługę umożliwiają dwa banki: Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. W przyszłości będziemy udostępniać tę usługę klientom kolejnych banków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat PayU Express wejdź na stronę www.express.payu.pl.

Za zakupy mobilne płać mobilnie!

Konto PayU dostępne jest także w wersji aplikacji mobilnej. Dzięki niej zapłacisz za zakupy zrobione przez smartfona czy tablet bez konieczności powtórnego logowania i podawania danych karty płatniczej. Dowiedz się więcej na stronie www.payu.pl/aplikacja.

Kupuj z 100% gwarancją bezpieczeństwa Programu Ochrony Kupujących

Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy przedmiot, za który zapłaciłeś, do Ciebie nie trafi lub towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.

Program Ochrony Kupujących pozwala odzyskać nawet do 10 000 PLN!

  • w przypadku, gdy nie otrzymasz towaru przysługuje Ci zwrot w wysokości 100% jego ceny
  • w sytuacji kiedy przedmiot znacząco odbiega od opisu odzyskasz 50% zapłaconej kwoty
  • dodatkowo zapewniamy zwrot kosztów przesyłki do 100 PLN

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji założą konto PayU za pomocą podanego linka. Więcej informacji nawww.pok.payu.pl.

Płać online na raty! Oferta dostępna już na Allegro, w Agito oraz 6 000 innych sklepów!

Udostępniliśmy nową metodę płatności – raty PayU. Jest to pierwszy w Polsce proces kredytowy odbywający się w 100% online! Naszym Partnerem w tym przedsięwzięciu jest Alior Bank SA oraz mBank SA.
Nowa metoda płatności zmienia standardy obowiązujące nie tylko w e-handlu, ale także w procesie kredytowania. Za naszym pośrednictwem można kupić na raty jeden lub kilka przedmiotów o wartości od 300 do 20 000 zł. Zapraszamy na stronę www.raty.payu.pl

Płać z PayU bez prowizji i opłat

Kupując i płacąc za pomocą konta PayU nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za przelewy i wykonane wpłaty.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu