Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
Najczęściej zadawane pytania

FAQ

 • W jaki sposób otrzymam Fakturę/Paragon?
  Dokumenty sprzedaży przesyłamy droga elektroniczną na adres email wskazany w zamówieniu po zmianie statusu zamówienia w naszym systemie jako "Wysłane

 • Jak sprawdzić status realizacji zamówienia?
  Na Państwa adres email będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia. Ponadto po zalogowaniu do konta będą mieli Państwo dostęp do wszelkich informacji o  bieżących oraz już zrealizowanych zamówieniach: statusie, zawartości, podanych adresach, fakturach itp.
 • Na mojej fakturze znajduje się błąd?
  Tylko drobne błędy na fakturze jak literówki w nazwie lub adresie firmy można poprawić, w tym celu należy skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Pomyłki związane z brakiem lub niepoprawnym numerem NIP nie mogą być poprawione zgodnie z podstawą prawną: art. 88 ustawy o VAT; art. 106b ustawy o VAT. 
 • Wystąpił problem z płatnością internetową?
  W przypadku wystąpienia błędu płatności bardzo prosimy o ponowienie płatności lub złożenie ponownie zamówienia. W przypadku dalszych problemów zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży pod numerem tel. 531 005 525 lub e-mailowo: sklep@mavaro.pl 

  W przypadku chęci wykonania przelewu tradycyjnego, prosimy o dokonanie jego na poniższe dane:

  MAVARO.PL Spółka z o.o.
  ul. Eminowicza 2, 31-481 Kraków
  Konto ING S.A.  97 1050 1445 1000 0090 8331 9732
  jako tytuł prosimy wpisać numer zamówienia.

 • Czy jest możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności?
  Wystawiamy faktury terminowe tylko i wyłącznie dla instytucji państwowych, aby można było tego dokonać należy przedłożyć do Nas skan oficjalnego zamówienia podpisany przez osobę decydującą na nasz adres e-mailowy sklep@mavaro.pl. W zamówieniu należy uwzględnić nazwę towaru, ilość, koszt oraz sposób dostawy jaki Państwa interesuje. 

 • Jak długo trwa realizacja zamówienia?
  Zamówienie złożone do godziny 14:00 w dniu roboczym, wysyłane jest jeszcze tego samego dnia. Staramy się, aby każdy zakupiony produkt w naszym sklepie dotarł do Państwa na następny dzień roboczy.

 • Czy mogę zmienić swoje zamówienie?
  Oczywiście! w tym celu prosimy o kontakt z nami telefonicznie bądź e-mailowo.

 • Dostarczona paczka jest uszkodzona, co teraz?
  Gdy paczka zostanie uszkodzona ( wgniecenie, zalanie, pocięcie ) należy bezwzględnie w obecności kuriera otworzyć paczkę i zweryfikować jej stan, a w przypadku uszkodzenia jej sporządzić protokół szkody. W późniejszym czasie należy się z nami skontaktować telefonicznie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl