wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki
Kontakt

Zasady wysyłki

W trosce o bezpieczeństwo i terminowość przesyłek towar wysyłamy firmą kurierską DHL lub InPost.
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na pełną wartość.

Czas realizacji zamówienia:

Na stronie każdego produktu znajduje się informacja o przybliżonym terminie w jakim towar zostaje nadany z naszego sklepu. Są to dni robocze, które liczone są od chwili wpłynicia pełnej kwoty za zamówiony towar na nasze konto bankowe.

Gdy zamówienie składa się z kilku produktów, a termin wysyłki w nich jest różny, to najdłuższy z podanych terminów staje się tym głównym. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00, to jego realizacja liczona jest od następnego dnia roboczego.

Przy zakupie należy również brać pod uwagę że przy płatnością zwykłym przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się również o czas realizacji tego przelewu.

Oznaczenia terminów wysyłki:

Wysyłka w ciągu 24 godz. -

Taki towar znajduje się u nas w sklepie, i jest w pełni przygotowany do natychmiastowej wysyłki. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla podanej liczby sztuk. Jeśli zamówienie składa się z większej liczby egzemplarzy może okaza się że nasz zapas się skończy i zajdzie konieczność sprowadzić produkty od dostawcy. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć. W takiej sytuacji kupujący jest zawiadamiany drogą mailową lub telefoniczną.

Wysyłka powyżej 24h. -
Taki towar niestety nie znajduje się w naszym sklepie. W tej sytuacji sprowadzamy go od stałego dostawcy. Na stronie zazwyczaj znajduje się wtedy przybliżony termin wysyłki.

Towar niedostępny. -
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Prawdopodobnie nie mamy go na stanie. W takiej sytuacji nie możemy obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży, lub że gdy się pojawi będzie dostępn w takiej samej cenie lub specyfikacji.

Koszty ubezpieczonej wysyłki:

- przy płatności przelewem lub kartą (przedpłata) 20 zł.
- przy płatności gotówką kurierowi (za pobraniem) 30 zł.

Czas dostawy paczki:

Za czas dostarczenia przesyłki do Państwa domów jest odpowiedzialna firma kurierska.Czas takiej dostawy zależy najczęściej od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Zazwyczaj czas nie przekracza 1-2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.

Każdy zamówiony u nas towar można także odebrać osobiście w naszym sklepie.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu